Директор

Шляхова Зоя Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Інформація для випускників
PISA
Вакансії
Пошук
Колектив | Педагогічний колектив
Педагогічний колектив

Єршова Катерина Василівна

Соціальний педагог

Головінова Ельвіра Володимирівна

Педагог-організатор

Срибна Вікторія Леонідівна

Бібліотекар

Малєванчик Тетяна Костянтинівна

Класний керівник 2-Б класу

Вчитель вищої категорії

Бовтенко Людмила Павлівна

Класний керівник 2-А класу

Вчитель вищої категорії

Вчитель-методист

Опришко Ірина Володимирівна

Класний керівник 3-А класу

Вчитель І категорії

Старший вчитель

Жукова Світлана Олександрівна

Класний керівник 3-Б класу

Вчитель вищої категорії

Дзюба Лариса Петрівна

Класний керівник 4-А класу

Вчитель вищої категорії

Старший вчитель

Остроушко Юлія Вікторівна

Класний керівник 4-Б класу

Вчитель вищої категорії

Чистенко Ірина Миколаївна

Класний керівник 1-А класу

Вчитель І категорії

Швидка Тетяна Григорівна

Класний керівник 6-А класу

Вчитель вищої категорії

Трудове навчання

Попова Галина Іванівна

Класний керівник 6-Б класу

Вчитель вищої категорії

Старший вчитель

Дінченко Інна Сергіївна

Спеціаліст

Англійська мова

Сєргєєва Ірина Петрівна

Класний керівник 7-Б класу

Вчитель вищої категорії

Старший вчитель

Хімія

Лаптєва Наталя Іванівна

Класний керівник 8-А класу

Вчитель вищої категорії

Старший вчитель

Українська мова та література

Петрова Наталія Петрівна

Класний керівник 8-Б класу

Вчитель вищої категорії

Старший вчитель

Українська мова та література

Глушко Тетяна Леонідівна

Класний керівник 9-А класу

Вчитель вищої категорії

Старший вчитель

Географія

Ільєнко Оксана Михайлівна

Класний керівник 9-Б класу

Вчитель вищої категорії

Старший вчитель

Історія 

Літвін Світлана Юріївна

Класний керівник 7-А класу

Вчитель вищої категорії

Англійська мова

Мартовицька Оксана Миколаївна

Класний керівник 10-А класу

Вчитель вищої категорії

Історія

Романенко Валентина Миколаївна

Класний керівник 11 класу

Вчитель вищої категорії

Старший вчитель

Біологія

Буторіна Олена Геннадіївна

Вчитель вищої категорії

Інформатика, математика

Власюк Лариса Миколаївна 

Класний керівник 5-А класу

читель вищої категорії

Математика

 

Назимко Марія Онуфріївна 

Класний керівник 5-Б класу

читель вищої категорії

Математика

Буряк Микола Анатолійович

Спеціаліст

Фізична культура

Домашенко Ігор Анатолійович

Спеціаліст

Фізична культура

Ульяновський Олександр Геннадійович

Вчитель ІІ категорії

Фізична культура

Коваленко Олександр Валентинович

Вчитель ІІ категорії

Трудове навчання

Жукова Олена Михайлівна

Спеціаліст

Англійська мова

Цапенко Юлія Юріївна

Спеціаліст

Російська  мова та література

Золотоног (Костенко) Юлія Сергіївна

Спеціаліст

Музичне Мистецтво

Литвиненко Максим Олександрович

Вчитель ІІ категорії

Російська  мова та література

 

Лапіна Надія Олександрівна

Вчитель вищої категорії

Образотворче мистецтво

Артюхова Ірина Михайлівна

Вчитель вищої категорії

Музичне мистецтво

 

Супрун Ірина Миколаївна

Спеціаліст

Зарубіжна література

 

Кириченко Людмила Дмитрівна

Спеціаліст

Англійська мова

 

Саличева Юлія Геннадіївна

Спеціаліст

Початкові класи

 

 

 

Дата публікації: 21:05 31.01.2017