Директор

Шляхова Зоя Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Інформація для випускників
PISA
Пришкільний табір "Джерело"
Вакансії
Пошук
Вечір зустрічі з випускниками
Вечір зустрічі з випускниками

Поділитися новиною:

Вечір зустрічі з випускниками

04.02.2017 року затишний зал Куп'янської ЗОШ №11 зібрав випускників різних років, вчителів, учнів та гостей школи. Традиційний шкільний вечір зустрічі - це хвилюючий і довгоочікуваний момент.

"Так, як добре, коли нам 17 років". Саме так ми назвали наш вечір.

У цей день всі присутні згадали веселі, безтурботні роки, проведені в стінах рідної 11-ої школи,

Повернулися в дивовижний світ дитинства і юності, любові і надій.

Так, нехай хоч би один вечір в році поверне нас у минуле, для кого - то далеке, а для кого - то не дуже, в ту пору учнівства, яку, без сумніву, з ніжністю і теплотою згадують усі присутні тут.

Ми бажаємо Вам, друзі, успіхів у навчанні і праці! Будьте добрими, енергійними, сильними духом. Пам'ятайте, що ваші успіхи, ваша радість - це і наші успіхи, і наша радість. Не забувайте рідну школу і частіше приходьте сюди. Тут пам'ятають про вас, люблять і чекають.

Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками Альбом: Вечір зустрічі з випускниками
Web-адреса: zosh11.kupyansk.info/news/id/2010 | Переглядів: 268Дата публікації: 08:49 07.02.2017