Директор

Шляхова Зоя Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Інформація для випускників
PISA
Пришкільний табір "Джерело"
Вакансії
Пошук
«The Halloween Party»
«The Halloween Party»

Поділитися новиною:

«The Halloween Party»

Хеллоуїн - це свято, історія якого почалася на території сучасних Великобританії та Північної Ірландії. Так, щороку в ніч з 31 жовтня на 1 листопада шанувальники цього свята одягаються в карнавальні костюми і відзначають урочистості

          Сьогодні, 20.10.2016, ми запрошуємо Вас на один з найважливіших свят, яке відзначають в англомовних країнах - «Переддень дня всіх святих», або «Хеллоуїн» - походить від словосполучення "holy evening" - «святий вечір». Це один з найулюбленіших і веселих свят в США і Великобританії. Його відзначають в ніч на 31 жовтня. Він виник багато століть тому в Ірландії і Шотландії. Стародавні друїди, схиляючись перед богами і силами природи, відзначали закінчення осені і початок зими, в останню ніч жовтня, коли сонце відступало перед силами темряви. Забобонні люди Ірландії вважали, що в цю ніч померлі люди можуть воскреснути і прийти до людей у ​​подобі відьом, чаклунів, домових, привидів, духів, чорних котів і іншої нечисті. Тільки в цю ніч нечисть володіє силою і можливістю використовувати її всюди. Люди вважали, що відьми покидали в цю ніч свої ліжка, змінювали зовнішність. За допомогою чарівництва і через димоходи вони злітали на небо, а супроводжували їх при цьому чорні коти. Все пекло влаштовувала в цю ніч грандіозний шабаш.
Сьогодні ми беремо участь в цьому шабаші. Сьогодні осінній бал під назвою: «The Halloween Party».

Альбом: «The Halloween Party» Альбом: «The Halloween Party» Альбом: «The Halloween Party» Альбом: «The Halloween Party» Альбом: «The Halloween Party» Альбом: «The Halloween Party» Альбом: «The Halloween Party» Альбом: «The Halloween Party» Альбом: «The Halloween Party» Альбом: «The Halloween Party»
Web-адреса: zosh11.kupyansk.info/news/id/2109 | Переглядів: 60Дата публікації: 18:49 31.10.2016