Директор

Шляхова Зоя Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Інформація для випускників
PISA
Пришкільний табір "Джерело"
Вакансії
Пошук
День захисника України
День захисника України

Поділитися новиною:

День захисника України

Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому. У зв’язку з цим, національно-патріотичне виховання є важливим сектором навчально-виховного процесу. Саме національно-патріотичне виховання закладає підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу, як запоруку власного особистісного розвитку на засадах гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, здорового способу життя, готовності до змін. Виклики сучасного суспільства ставлять перед системою освіти завдання виховати громадянина-патріота нової формації. Основним документом щодо національно-патріотичного виховання підростаючого покоління є Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затверджена Указом Президента України від 13.10.2015 року № 580 / 2015.

12.10.2016 року в спортивній залі нашої школи зібралися старшокласники, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму, і відзначати свято  Дня захисника України.

Традиційно  це свято чоловіків, що присвятили себе справі захисту Вітчизни, сивочолих ветеранів, юнаків, які відслужили в армії. Але ХХІ століття і життя вносять свої корективи в усе, що нас оточує.

На сьогодні багато дівчат пов’язують своє майбутнє з військовою службою, тобто хочуть стати військовими, і ми ради їх привітати зі святом, побажати здійснення усіх їхніх мрій.

Збройні сили України своїми славними традиціями зобов’язані козацтву. Багато століть лунають над нашою землею лунають пісні, які уславляють козаків. Як колись для козака почесним обов’язком була служба в Запорізькій Січі, так і сьогодні захищати Батьківщину – це почесний обов’язок для наших юнаків.

За підсумками військово-спортивних змагань загальною кількістю 7 балів – І місце посів 11 клас, із загальною кількістю 8 балів – ІІ місце 10 клас.

Шановні друзі! Ми  ще раз  щиро вітаємо вас  із Днем захисника України!

Зичимо вам міцного здоров’я!

Щастя і кохання!

Миру і спокою!

Благополуччя та впевненості!

І дай вам Бог прокидатися кожного ранку з усмішкою на обличчі!

Зі святом вас! На все добре!

Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України
Web-адреса: zosh11.kupyansk.info/news/id/2115 | Переглядів: 47Дата публікації: 15:17 12.10.2016