Директор

Шляхова Зоя Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Інформація для випускників
PISA
Пришкільний табір "Джерело"
Вакансії
Пошук
НАМ 45!!!!
НАМ 45!!!!

Поділитися новиною:

НАМ 45!!!!

Нашій рідній одинадцятої школі виповнилося 45 років! Вона - найстаріша школа селища Ківшарівка.

Сорок п'ять ... це багато чи мало? І те і інше. За людським мірками це вік мудрості і зрілості, але людина ще сповнений сил і енергії. Так і наша школа. Ми відкриті для всього нового (недарма 11-я школа є експериментальною!), Демократичні і толерантні. Наша школа особлива, може бути навіть унікальна. Ви запитаєте, в чому її унікальність? У тому, що колектив, на чолі з адміністрацією завжди йшов в ногу з часом, а іноді і випереджав його. Ми працювали по системі диференційованого навчання. Ми першими в Куп'янську стали впроваджувати методику навчання, першими апробували семестрово - залікову систему роботи з учнями, перша і єдина школа, в якій був факультатив з підготовки юних педагогів, однією з двох в Харківській області стала експериментальної школи модульно - розвивального навчання під керівництвом професора Фурмана Анатолія Васильовича. Наші учні займають призові місця на міських та обласних конкурсах і олімпіадах, а випускники - наша гордість! - З легкістю надходять на бюджетні місця ВНЗ. Людей, чия доля стикнулася з 11-ї школою, відрізняє особлива, що не показна інтелігентність; і вчителі, і діти - інтелектуали в найвищому сенсі слова. За 45 років в стінах нашої школи продзвеніло 99 100 дзвінків; проведено 54 550 уроків. За 45 років 11-ту школу закінчили 3 732 учня. Багато з них відомі і впізнавані. Багато живуть і працюють в рідному місті. Перерахувати всіх неможливо. Але кожен гідний хороших, добрих слів.
Святково прикрашений зал. На почесних місцях сидять вчителя-ветерани, гості та батьки учнів. Довгоочікувана подія почалося з того, що педагоги і учні четвертого, десятого та одинадцятого класів проспівали гімн нашої школи. Продзвенів дзвоник. Право дати перший дзвоник надається випускниці школи №11 першого виробництва 1973 року Манько Любові Михайлівні і першокласнику 1973 року Троцькому Юрію Григоровичу, а також їх наставникам. Почався 54 551 тематичний урок «Як молоді ми були». Ведучі Олександр Коваленко та Світлана Тястова зробили екскурс в історію школи, поіменно були перераховані педагоги першого вчительського складу. Гортаючи сторінки історії школи, розглядаючи фотографії, ми бачимо молоді особи вчителів. Яким натхненням світяться їх очі! Деякі з них були присутні на нашому святі, але деякі пішли від нас назавжди. Їх пам'ять присутні вшанували хвилиною мовчання, весь зал в єдиному душевному пориві встав, коли зазвучали звуки ніжної і сумної мелодії. Її супроводжувала хореографічна композиція, підготовлена ​​Іриною Гутник, випускницею нашої школи. На екрані з'являлися імена вчителів і працівників школи, які пішли від нас, В цей урочистий і скорботну мить багато хто з присутніх, не соромлячись, витирали сльози, адже 45-ть - це не тільки вік зрілості, але також і гірких втрат!
Але життя триває, і нас запросили на другий урок: «И вновь продолжается бой ....»
Перед присутніми виступили директора Куп'янської ЗОШ № 11 Приймак Петро Михайлович і Шляхова Зоя Володимирівна, яка очолює школу вже 34-й рік! Присутні вчителі - ветерани, хто протягом багатьох років сіяв розумне, добре, вічне, створював, зберігав і зміцнював нашу шкільну родину, піднімаються на сцену і їм всім вручають квіти. Слово надається нашим колегам енергійним, вічно молодим, з невичерпним почуттям гумору Друшляк Любові Петрівні і Писаренко Галині Костянтинівні.

Багато хороших і добрих слів було сказано в цей вечір. Виступили Стокоз Сергій Володимирович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Куп'янської міської ради, депутат міськради Бондаревич Ольга Анатоліївна, заступник начальника Горо Шовкопляс Тетяна Володимирівна, директори шкіл Богданова Любов Петрівна і Чуб Світлана Володимирівна, завідувачі дитячими садами Швайка Людмила Анатоліївна та Бондаренко Анжела Вікторівна. Всім сподобався дует Богданової Л.П. і Приймака П.М., які виконали пісню «Я люблю тебе життя», яку підхопили всі присутні. Всіх зачарував директор ВПУ-27 Кравцов В.А. своїм іскрометним гумором і тонкою самоіронією. Він нагадав усім присутнім, що 11-я школа - кузня кадрів. Вона виховала кращих директорів і керівників м.Куп'янська, суворих і демократичних, новаторів і експериментаторів, глибоких, компетентних фахівців, талановитих професіоналів освіти: Синюшко Анну Олександрівну; Гонту Валентину Олександрівну; Богданову Любов Петрівну; Каркач Ларису Валентинівну; Прохорову Валентину Дмитрівну; Шовкопляс Тетяну Володимирівну. В особі директора Палацу Культури імені В.І.Кошелева Поддубной Любові Іванівни прийшов нас привітати вокальний колектив «Новий день». Танцювальний колектив «Жар-птиця» під керівництвом випускниці 1980 року Гутник І.В. виконав «Циганський» та «Іспанська» танець. У них блищали випускники нашої школи Козир Д., Ляшенко В., Дьоміна К. та інші. Зворушливими були вітання батьків - мами випускника 2015 року та учениці 5-Б класу Луценко Н. (випускниці школи!) І члена Ради школи Прохоренковене Інгріди.
Наш третій урок називався «Здрастуйте, колишні діти». Від їх особи виступив випускник 1985 року Демченко Олександр, який пообіцяв за свої кошти укомплектувати ліками медкабінет. Прозвучало привітання від колишніх випускників, а нині працівників музичної школи Троцького Юрія і Опрі Юрія, які відіграли на акордеоні запальні українські мелодії. Тренером-хореографом стала випускниця 1985 Марина Однороб, її вихованці порадували присутніх танцювальною композицією.
Директор школи своїми «Подякою» відзначила вагомий внесок в загальну справу працівників і фахівців школи.
Закінчився вечір фінальною піснею у виконанні вчителів та учнів 11-ї школи.


Ювілей - це море квітів.
Це зустрічі, посмішки, признання.
І річкою повноводною любов,
Поздоровлення і побажання!
З ювілеєм, рідна школа !!! Школа! Ми тебе вітаємо !!

Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!! Альбом: НАМ 45!!!!
Web-адреса: zosh11.kupyansk.info/news/id/2117 | Переглядів: 59Дата публікації: 19:21 25.11.2016