Директор

Шляхова Зоя Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Інформація для випускників
PISA
Пришкільний табір "Джерело"
Вакансії
Пошук
Про відзначення Міжнародного дня рідної мови
Про відзначення Міжнародного дня  рідної мови

Поділитися новиною:

Про відзначення Міжнародного дня рідної мови

Ти знаєш, мови кращої нема, ніж українська мова. Прислухайся до звуків. Ти подих затаїв? - Це ж музика, це переливи шелесту гаїв, Цвірінькання пташок, дзвіночок лагідного слова, Тож мови кращої нема, як українська мова.

           Відповідно до листа Комунального вищого навчального закладу  «Харківська академія неперервної  освіти» від 17.02.2017 № 194 «Про відзначення Міжнародного дня  рідної мови»  по Куп’янській ЗОШ І-ІІІ ст..№11 21.02.2017 року організовано проведення  «диктанту єдності» українською та російською мовами в старших класах.

            Вчителі української та російської мови: Петрова Н.П., Попова Г.І., Цапенко Ю.Ю. протягом дня  проводили диктанти за темою «Україна – наша земля, наша Батьківщина».

            При написанні цього диктанту   вчителі виховували в дітях  священну любов до України, її народу,  гордість  за легендарних героїв, за Батьківщину, яка мужньо пережила найважчі випробування і не скорилася.

А закінчувався диктант строками: « Україна – наша Батьківщина. Вона рідна для всіх, хто її поважає і любить. Нема життя без України, бо Батьківщина, як мати, одна – єдина».  

Альбом: Про відзначення Міжнародного дня  рідної мови Альбом: Про відзначення Міжнародного дня  рідної мови Альбом: Про відзначення Міжнародного дня  рідної мови Альбом: Про відзначення Міжнародного дня  рідної мови Альбом: Про відзначення Міжнародного дня  рідної мови Альбом: Про відзначення Міжнародного дня  рідної мови Альбом: Про відзначення Міжнародного дня  рідної мови
Web-адреса: zosh11.kupyansk.info/news/id/2179 | Переглядів: 148Дата публікації: 14:23 21.02.2017