Директор

Шляхова Зоя Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Інформація для випускників
PISA
Пришкільний табір "Джерело"
Вакансії
Пошук
203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка
203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Поділитися новиною:

203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Щовесни, коли тануть сніги І на рясті засяє веселка, Повні сил і живої снаги Ми вшануємо пам’ять Шевченка

В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Т.Г. Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.

9 березня 2017 року в Куп’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 11 відбувся конкурс художнього читання віршів Т. Шевченка та творів про нього серед учнів 5-6 класів. Членами журі були десятикласники, які самі продемонстрували майстерне виконання поезій Т. Шевченка, подавши приклад молодшим учням. Школярі 5-6 класів порадували присутніх різною тематикою, виразним декламуванням як віршів, так і уривків із творів про Великого Кобзаря.

Журі визначило переможців конкурсу:

ІІІ місце посіла Лабкович Софія, учениця 5-Б кл.

ІІ місце розподілили Луценко Карина, учениця 5-Б кл.

                           та Усик Катерина – 6-Б кл.

переможцем стала – Гетьманчук Єлизавета, учениця 5-Б кл.

Наш конкурс дійсно став справжнім святом Кобзаря, його вічної, нев’янучої творчості, полум’яного слова.

Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Альбом: 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка
Web-адреса: zosh11.kupyansk.info/news/id/2345 | Переглядів: 78Дата публікації: 13:51 09.03.2017