Директор

Шляхова Зоя Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Інформація для випускників
PISA
Пришкільний табір "Джерело"
Вакансії
Пошук
Ярмарка "Дари осені-2017"
Ярмарка \"Дари осені-2017\"

Поділитися новиною:

Ярмарка "Дари осені-2017"

Осінь - це солодкий аромат стиглих яблук, смарагдові грона винограду ... Осінь - це сонце, заплуталися в золотом мереживі листя, це кришталеві сльози дощу над містом ... Осінь - це щедрий урожай і гостинці від природи ... Осінь - це чарівна пора, багата на свята, які всі ми так любимо!

      Один з таких святкових днів в Куп'янській загальноосвітній школі I-III ступенів №11 - це осінній ярмарок «Дари осені», яка в цьому році проходила 15 вересня. Вся наша дружна шкільна родина з нетерпінням чекала цього дня і заздалегідь готувалася до нього. Всі класи підійшли до завдання відповідально - прикрасили столи,, намалювали газети, переодяглися в барвисті костюми, а головне - не було жодного учня, у якого було б поганий настрій! Але головне - це смачне і прекрасно оформлене частування кожного столу! Тут дітвору чекали і румянобокіе короваї, і вишукані тістечка, і солодкі пироги, різноманітні овочі, фрукти, горіхи ... Все це було приготовлено будинку нашими учнями та їх дбайливими батьками. До речі, багато мам і тат теж прийшли на наше свято, активно брали участь і заряджалися позитивом!
   
    Осінь подарувала всім цілий день радості і веселощів - це наш головний подарунок і наша спільна перемога!

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: zosh11.kupyansk.info/news/id/3603 | Переглядів: 109Дата публікації: 14:48 18.09.2017