Директор

Шляхова Зоя Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Інформація для випускників
PISA
Вакансії
Пошук
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Поділитися новиною:

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Триває ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

4 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, в якому брали участь й учні нашої школи.

За підсумками олімпіади Снурніков Валентин (11 кл) посів ІІІ місце.

Підготував переможця учитель трудового навчання Коваленко Олександр Валентинович

Вітаємо наших учасників та бажаємо подальших успіхів!

 

5 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови, в якому брали участь й учні нашої школи

За підсумками олімпіади Красильнікова Ельвіра (11 кл) та Севастянова Єлизавета (10 кл) посіли ІІІ місце.

Підготувала переможців учитель російської мови та літератури Цапенко Юлія Юріївна

Вітаємо наших учасників та бажаємо подальших успіхів!

 

11 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому брали участь й учні нашої школи

За підсумками олімпіади Власюк Максим (8 кл) посів ІІ місце.

Підготувала переможця учитель історії Ільєнко Оксана Михайлівна

Вітаємо наших учасників та бажаємо подальших успіхів!

 

12 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому брали участь й учні нашої школи

За підсумками олімпіади Власюк Максим (8 кл) посів ІІІ місце.

Підготувала переможця учитель математики Власюк Лариса Миколаївна

Вітаємо наших учасників та бажаємо подальших успіхів!

19 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології, в якому брали участь й учні нашої школи

За підсумками олімпіади Прохоренкова Зоя (11 кл) посіла ІІ місце та Чистенко Яна (10 кл)посіла ІІІ місце.

Підготувала переможців учитель біології Романенко Валентина Миколаївна

Вітаємо наших учасників та бажаємо подальших успіхів!

18 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому брали участь й учні нашої школи

За підсумками олімпіади Власюк Максим (8 кл) посів ІІІ місце.

Підготувала переможця учитель математики та фізики Бітюцька Олена Леонідівна

Вітаємо наших учасників та бажаємо подальших успіхів!

26 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії, в якому брали участь й учні нашої школи

За підсумками олімпіади Козлов Данило (8 кл) та Нелін Данило  (9 кл)посіли ІІІ місце.

Підготувала переможців учитель географії Глушко Тетяна Леонідівна

Вітаємо наших учасників та бажаємо подальших успіхів!

Web-адреса: zosh11.kupyansk.info/news/id/4420 | Переглядів: 32Дата публікації: 11:08 01.12.2017